Сб, 03.06.2023, 20.09.47
Ніжинський професійний аграрний ліцей
Привіт Гость | RSS
Головна сторінка | НОВИНИ | Реєстрація | Вхід
Основні події
Журнал [1]
Орбіта профтехосвіти
Новини ліцею [523]
Учнівське самоврядування [2]
Публічна інформація [1]
Меню сайту
Статистика
Погода
Форма входу

 


26 лютого 2019 р. до Регіонального навчально – практичного центра зварювальних технологій завітали педагоги Ніжинського агротехнічного коледжу НУБіПУ на чолі з директором Литовченко Оленою Володимирівною. Колеги познайомились з універсальним апаратно – програмно – методичним комплексом навчання та контролю знань «Тutor», яким оснащений кабінет спецтехнології зварювання. Спробували власні можливості на мало амперних дугових тренажерах та найбільше були вражені сучасним зварювальним обладнанням фірми «Фроніус» у зварювальній майстерні.

     Домовились про умови здійснення навчання учнів коледжу в РНПЦЗТ. Адже це унікальна можливість для майбутніх молодих спеціалістів здобути якісні знання, практичні навички у роботі з сучасними високоякісними матеріалами і зварювальним обладнанням.

 


     14 листопада 2018 року, відбулося відкриття Регіонального навчально-практичного центру зварювальних технологій на базі Державного навчального закладу «Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області». На урочистих захід завітали почесні гості: голова обласної ради Ігор Вдовенко, начальник Управління освіти і науки ОДА Микола Конопацький, голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, директор НМЦ ЗПО в Чернігівській області Віктор Гріненко керівники підприємств, колеги-профтехосвітяни Чернігівщини та Житомирщини.

     В ході заходу з привітальними словами виступили гості та директор ліцею Микола Лосина. Начальник Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації Микола Конопацький за високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у створення Регіонального навчально – практичного центру зварювальних технологій нагородив Грамотами майстрів виробничого навчання Максима Єфанова, Олександра Пухна, Ігоря Декрета, Володимира Згоду, Сергія Поплавського, Андрія Поліщука, а голова Ніжинської районної ради Бузун Олег Віталійович вручив грамоту викладачу спеціальних дисциплін Різці Галині Василівни. 

     Після перерізання стрічки, учасники заходу ознайомилися з матеріально – технічною базою центру: відвідали кабінет «Спецтехнологія зварювання», тренажерний клас та  виробничу майстерню.

     Теоретична підготовка учнів буде проходити у кабінеті «Спецтехнологія зварювання» (завідуюча кабінетом викладач спецдисциплін Різка Галина Василівна ). А от навички кваліфікованого зварника учні будуть відшліфовувати у тренажерному класі та виробничій майстерні під керівництвом завідуючого центром майстра виробничого навчання Єфанова Максима Володимировича.

     На створення матеріально – технічної бази центру була виділена субвенція з державного бюджету в розмірі 2.3 млн. грн. Крім того було залучено 580 тис грн із обласного бюджету, а також використано 509 тис грн власних коштів закладу.

     Бажаємо, щоб учні, які будуть опановувати професію електрозварника в Регіноальному навчально – практичному центрі зварювальних технологій на базі Ніжинського професійного аграрного ліцею, стали справжніми майстрами своєї справи і працювали на благо рідної неньки  України!!!


     07 листопада Ніжинський міський голова Анатолій Лінник, радник міського голови Сергій Осадчий разом з представниками підприємств здійснили робочий візит до Регіонального навчально-практичного центру зварювальних технологій, який відкриється на базі ДНЗ «Ніжинського професійного аграрного ліцею Чернігівської області" в рамках підготовки до офіційного відкриття, яке  заплановано на 14 листопада.

     Для  оснащення  центру сучасним обладнанням  буди використані кошти державного бюджету,  обласного  бюджету та  навчального закладу.  Центр обладнаний кабінетом спецтехнології зварювання, у якому створені  навчальні місця для теоретичної підготовки студентів із застосуванням найсучасніших комп’ютерних технологій. Для набуття практичних навичок створені робочі місця, устатковані австрійським обладнанням та тренажерами для оволодіння різними видами зварювальних робіт.
     За оцінками очільників міста та представників профільних підприємств, які зацікавлені у фахівцях з виконання зварювальних робіт, рівень обладнання і можливості даного навчального центру гарантує якісну підготовку зварників з високою кваліфікацією.


 

Архів новин
Інтерактивна карта
Ссылка

Посилання

НМЦ ПТО

Блог методиста Рибак О.М.

Блог викладача Балабайко Н.М.

Сайт МОНУ

Сайт ЧВПУ ПО

Сайт Чернігівський центр ПТО

Календар
«  Июнь 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Наші партнери
© 2023