Сб, 03.06.2023, 21.07.31
Ніжинський професійний аграрний ліцей
Привіт Гость | RSS
Головна сторінка | Регіональний навчально – практичний центр зварювальних технологій | Реєстрація | Вхід
Основні події
Журнал [1]
Орбіта профтехосвіти
Новини ліцею [523]
Учнівське самоврядування [2]
Публічна інформація [1]
Меню сайту
Статистика
Погода
Форма входу

Регіональний навчально – практичний центр зварювальних технологій

створений на базі

Державного навчального закладу «Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області».

     Головною метою діяльності Центру  є  вдосконалення практичної підготовки учнів, слухачів професійно-технічних навчальних закладів області за професіями «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах. Зварник», підвищення кваліфікації фахівців підприємств, організацій, установ, впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій  зварювання із застосуванням сучасного обладнання,  поширення інноваційних педагогічних та виробничих технологій,  новітніх матеріалів та інструментів.

     Навчально-практичний центр дає велику можливість для майбутніх молодих кваліфікованих робітників здобути якісні знання, практичні навички у роботі з сучасними високоякісними матеріалами і обладнанням, опанувати новітні технології, бути конкурентоспроможними на ринку праці та відповідати вимогам сучасності.  На базі Центру здійснюється  стажування робітників підприємств з використанням технологічних інновацій, майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки навчальних закладів за напрямом зварювання, навчання незайнятого населення.

     Для навчання  доступні класи теоретичної підготовки, тренажерів та зварювальної майстерні. На базі комп’ютерного класу встановлений універсальний апаратно – програмно – методичний комплекс навчання та контролю знань «Тutor», який  передбачає створення та використання контрольних тестів з усіх тем навчальної програми.

     В класі тренажерів встановлено 4 малоамперні дугові тренажери зварника. Вони призначені для ефективної підготовки зварників при реалізації різних видів ручного дугового зварювання, а саме: MMA – ручне дугове зварювання плавким та неплавким, вугільним, графітовим або вольфрамовим електродом, MIG/MAG – напівавтоматичне зварювання в середовищі захисних газів, TIG – зварювання неплавким електродом в середовищі захисних газів. Тренажер зварника – це найбільш швидкий та ефективний спосіб відпрацювання в учня психомоторних навиків, таких, як запалювання дуги, утримання заданої довжини дуги, утримання заданої швидкості зварювання, кутів нахилу інструмента та інших параметрів зварювання, дозволяє провести оперативне оцінювання учня, а також провести аналіз виконаного зварного з’єднання, що дає можливість наглядно продемонструвати учневі залежність якості зварного шва від точності виконання ним заданих параметрів зварного процесу.

     В зварювальній майстерні створено 16 робочих місць  із сучасним обладнанням фірми «Фроніус». Зокрема 5 робочих місць оснащені багатопроцесною зварювальною системою «Фроніус» MagikWave 190 (ММА,TIG «AC-DC»), 5 робочих місць оснащенібагатопроцесною зварювальною системою TRANSSTEEL 2700 (ММА, MIG/MAG), 5 робочих місць оснащенібагатопроцесною зварювальною системою TRANSSTEEL 2200(ММА, MIG/MAG,TIG «DC»), 1 робоче місце оснащене системою плазмового різання професійного рівня з внутрішнім повітряним компресором POWERMAX 30 AIR.

     Система профтехосвіти покликана готувати людину до праці, пробудити бажання і виробити вміння вчитися, удосконалюватися протягом усього життя, тому робота центру спрямована на підготовку майбутніх висококваліфікованих робітників.

Електрозварювальник – одна з пріоритетних професій, яка підтримана урядом.

 

Архів новин
Інтерактивна карта
Ссылка

Посилання

НМЦ ПТО

Блог методиста Рибак О.М.

Блог викладача Балабайко Н.М.

Сайт МОНУ

Сайт ЧВПУ ПО

Сайт Чернігівський центр ПТО

Календар
«  Июнь 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Наші партнери
© 2023