Нд, 19.11.2017, 09.24.07
Ніжинський професійний аграрний ліцей
Привіт Гість | RSS
Головна сторінка | Розклад занять | Реєстрація | Вхід
Основні події
Журнал [1]
Орбіта профтехосвіти
Новини ліцею [52]
Учнівське самоврядування [1]
Звіт директора [1]
Публічна інформація [1]
Меню сайту
Погода
Форма входу

Розклад занять

+Група 1201
  • № Предмет / Викладач / Каб
  • Понеділок 
  • 1. Іноземна/Койдан/ 309
  • 2. Іноземна/Койдан/ 309
  • 3. Українська література / Лосина/ 207
  • 4. Українська література/ Лосина/ 207
  • 5. Обід
  • 6. Профетика/ Гальченко/ 305
  • 7. Профетика/ Гальченко/ 305
  • 8. ОБР/ Гальченко/ 305
  • 9. Людина і світ/ Петрик/ 209
  • Вівторок 
  • 1. Українська література/ Лосина/ 207
  • 2. Українська література/ Лосина/ 207
  • 3. Географія/ Остапець/ 206
  • 4. Географія/ Остапець/ 206
  • 5. Обід
  • 6. Захист Вітчизни/ Дяченко/ 303
  • 7. Захист Вітчизни/ Дяченко/ 303
  • 8. Будова авт./ Грищенко/ 103
  • 9. Будова авт./ Грищенко/ 103
  • Середа 
  • 1. Українська мова/Койдан/ 309
  • 2. Математика/ Хомич/ 304
  • 3. Математика/ Хомич/ 304
  • 4. Людина і світ/ Петрик/ 209
  • 5. Обід
  • 6. Світова літ./ Карпенко/ 210
  • 7. Світова літ./ Карпенко/ 210
  • 8. Історія/ Петрик/ 209
  • 9. Історія/ Петрик/ 209
  • Четвер 
  • 1. Валеологія/Рибак/ 309
  • 2. Валеологія/Рибак/ 309
  • 3. Фізика/ Хомич/ 304
  • 4. Фізика/ Хомич/ 304
  • 5. Обід
  • 6. ПДР/ Карпусь/ 301
  • 7. ПДР/ Карпусь/ 301
  • 8. Будова авт./ Грищенко/ 103
  • 9. Будова авт./ Грищенко/ 103
  • П’ятниця 
  • 1. Охорона/ Гальченко/ 305
  • 2. Екологія/ Остапець/ 206
  • 3. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 4. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 5. Обід
  • 6. Худ. культура / Карпенко/ 210
  • 7. Худ. культура / Карпенко/ 210
+Група 1202
  • № Предмет / Викладач / Каб
  • Понеділок 
  • 1. Українська мова/ Койдан/ 309
  • 2. Українська мова/ Койдан/ 309
  • 3. Спецтехнологія/ Різка/ 201
  • 4. Спецтехнологія/ Різка/ 201
  • 5. Обід
  • 6. Валеологія/ Рибак/ 310
  • 7. Валеологія/ Рибак/ 310
  • 8. Захист Вітчизни/ Дяченко/ 303
  • 9. Екологія/ Остапець/ 206
  • Вівторок 
  • 1. Історія/Петрик/ 209
  • 2. Історія/Петрик/ 209
  • 3-4.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Придимир, Пархоменко
  • 5. Обід
  • 6-9.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Придимир, Пархоменко
  • Середа 
  • 1. Фізика/ Хомич/ 304
  • 2. Фізика/ Хомич/ 304
  • 3. Історія/Петрик/ 209
  • 4. Історія/Петрик/ 209
  • 5. Обід
  • 6. Математика / Балабайко/ 211
  • 7. Математика / Балабайко/ 211
  • 8. Іноземна/ Койдан/ 309
  • 9. Іноземна/ Койдан/ 309
  • Четвер 
  • 1. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 2. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 3. Спецтехнологія/ Різка/ 201
  • 4. Спецтехнологія/ Різка/ 201
  • 5. Обід
  • 6. ПДР/ Карпусь/ 301
  • 7. ПДР/ Карпусь/ 301
  • 8. Іноземна/ Койдан/ 309
  • 9. Іноземна/ Койдан/ 309
  • П’ятниця 
  • 1. ОБР/ Гальченко/ 305
  • 2. ОБР/ Гальченко/ 305
  • 3. Астрономія/ Хомич/ 304
  • 4. Людина і світ/Петрик/ 209
  • 5. Обід
  • 6. Будова авт./ Грищенко/ 103
  • 7. Будова авт./ Грищенко/ 103
  • 8. Українська література/ Койдан/ 309
  • 9. Українська література/ Койдан/ 309
+Група 1203
  • № Предмет / Викладач / Каб
  • Понеділок 
  • 1. Будова/ Грищенко/ 103
  • 2. Будова/ Грищенко/ 103
  • 3. Охорона/ Гальченко/ 305
  • 4. Охорона/ Гальченко/ 305
  • 5. Обід
  • 6. Українська література / Лосина/ 207
  • 7. Українська література / Лосина/ 207
  • 8. Будова/ Грищенко/ 103
  • 9. Будова/ Грищенко/ 103
  • Вівторок 
  • 1. Математика / Балабайко/ 211
  • 2. Математика / Балабайко/ 211
  • 3. Фізика/ Хомич/ 304
  • 4. Фізика/ Хомич/ 304
  • 5. Обід
  • 6. Худ. культура/ Карпенко/ 210
  • 7. Худ. культура/ Карпенко/ 210
  • 8. ОБР/ Гальченко/ 305
  • 9. ОБР/ Гальченко/ 305
  • Середа 
  • 1. Будова/ Грищенко/ 103
  • 2. Будова/ Грищенко/ 103
  • 3. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 4. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 5. Обід
  • 6. ПДР/ Карпусь/ 301
  • 7. ПДР/ Карпусь/ 301
  • 8. Спецтехнологія/ Корж/ 310
  • 9. Спецтехнологія/ Корж/ 310
  • Четвер 
  • 1. ПДР/ Карпусь/ 301
  • 2. ПДР/ Карпусь/ 301
  • 3. Будова авт./ Грищенко/ 103
  • 4. Будова авт./ Грищенко/ 103
  • 5. Обід
  • 6. Худ. культура/ Карпенко/ 210
  • 7. Худ. культура/ Карпенко/ 210
  • 8. Профетика/ Гальченко/ 305
  • 9. Профетика/ Гальченко/ 305
  • П’ятниця 
  • 1. Валеологія/ Рибак/ 309
  • 2. Валеологія/ Рибак/ 309
  • 3. Худ. культура/ Карпенко/ 210
  • 4. Худ. культура/ Карпенко/ 210
  • 5. Обід
  • 6. ОБР/ Гальченко/ 305
  • 7. ОБР/ Гальченко/ 305
+Група 1301
  • № Предмет / Викладач / Каб
  • Понеділок 
  • 1. Спецтехнологія/ Різка/ 201
  • 2. Спецтехнологія/ Різка/ 201
  • 3-4.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Придимир, Пархоменко
  • 5. Обід
  • 6-9.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Придимир, Пархоменко
  • Вівторок 
  • 1. Біологія/ Остапець/ 206
  • 2. Біологія/ Остапець/ 206
  • 3. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 4. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 5. Обід
  • 6. Спецтехнологія/ Різка/ 201
  • 7. Креслення/ Різка/ 201
  • 8. ПДР/ Карпусь/ 301
  • 9. ПДР/ Карпусь/ 301
  • Середа 
  • 1. Охорона/ Корж/ 307
  • 2. Спецтехнологія/ Різка/ 201
  • 3. Спецтехнологія/ Різка/ 201
  • 4. Математика / Балабайко/ 211
  • 5. Обід
  • 6. Захист Вітчизни/ Дяченко/ 303
  • 7. Захист Вітчизни/ Дяченко/ 303
  • 8. Хімія /Рибак / 310
  • 9. Матеріалознаство /Купка / 202
  • Четвер 
  • 1. Фізика / Хомич/ 304
  • 2. Електротехніка/ Кривошей/ 307
  • 3. Іноземна/Койдан/ 309
  • 4. Іноземна/Койдан/ 309
  • 5. Обід
  • 6. ОБР/ Гальченко/ 305
  • 7. Укр. мова/ Койдан/ 309
  • 8. Спецтехнологія/ Різка/ 201
  • 9. Спецтехнологія/ Різка/ 201
  • П’ятниця 
  • 1-4.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Придимир, Пархоменко
  • 5. Обід
  • 6-7.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Придимир, Пархоменко
+Група 1302
  • № Предмет / Викладач / Каб
  • Понеділок 
  • 1. Біологія/ Остапець/ 206
  • 2. Біологія/ Остапець/ 206
  • 3. ПДР/ Карпусь/ 301
  • 4. ПДР/ Карпусь/ 301
  • 5. Обід
  • 6. Іноземна/Койдан/ 309
  • 7. Іноземна/Койдан/ 309
  • 8. Спецтехнологія/ Різка/ 201
  • 9. Спецтехнологія/ Різка/ 201
  • Вівторок 
  • 1. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 2. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 3-4.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Придимир, Пархоменко
  • 5. Обід
  • 6-9.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Придимир, Пархоменко
  • Середа 
  • 1. Креслення/ Різка/ 201
  • 2. Українська мова/Койдан/ 309
  • 3. Математика / Балабайко/ 211
  • 4. Спецтехнологія/ Різка/ 201
  • 5. Обід
  • 6. Спецтехнологія/ Різка/ 201
  • 7. Спецтехнологія/ Різка/ 201
  • 8. Матеріалознаство /Купка / 202
  • 9. Хімія /Рибак / 310
  • Четвер 
  • 1. Електротехніка/ Кривошей/307
  • 2. Фізика / Хомич/ 304
  • 3-4.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Придимир, Пархоменко
  • 5. Обід
  • 6-9.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Придимир, Пархоменко
  • П’ятниця 
  • 1. Охорона/ Корж/ 310
  • 2. ОБР/ Гальченко/ 305
  • 3. Спецтехнологія/ Різка/ 201
  • 4. Спецтехнологія/ Різка/ 201
  • 5. Обід
  • 6. Захист Вітчизни/ Дяченко/ 303
  • 7. Захист Вітчизни/ Дяченко/ 303
+Група 1401
  • № Предмет / Викладач / Каб
  • Понеділок 
  • 1. Галузева економіка / Петрова / 310
  • 2. Хімія /Рибак/ 310
  • 3. Українська мова / Койдан/ 309
  • 4. Іноземна/Койдан/ 309
  • 5. Обід
  • 6. С/г машини/ Купка/ 202
  • 7. С/г машини/ Купка/ 202
  • 8. Історія/ Петрик/ 209
  • 9. Охорона/ Гальченко/ 305
  • Вівторок 
  • 1. Трактори/ Гальченко/ 103
  • 2. Трактори/ Гальченко/ 103
  • 3-4.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Нємчик, Декрет
  • 5. Обід
  • 6-9.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Нємчик, Декрет
  • Середа 
  • 1. Фізика/ Хомич/ 304
  • 2. Електротехніка/ Кривошей/ 310
  • 3. Система ТО машини/ Купка/ 202
  • 4. Система ТО/ Купка/ 202
  • 5. Обід
  • 6. Інформа. технол./ Балабайко/ 214
  • 7. Історія/ Петрик/ 209
  • 8. Трактори/ Гальченко/ 103
  • 9. Трактори/ Гальченко/ 103
  • Четвер 
  • 1. Математика/ Балабайко/ 214
  • 2. Математика/ Балабайко/ 214
  • 3-4.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Нємчик, Декрет
  • 5. Обід
  • 6-9.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Нємчик, Декрет
  • П’ятниця 
  • 1. Біологія/ Остапець/ 206
  • 2. Електротехніка / Кривошей/ 207
  • 3. Слюсарна справа/ Купка/ 202
  • 4. Слюсарна справа/ Купка/ 202
  • 5. Обід
  • 6. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 7. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
+Група 1402
  • № Предмет / Викладач / Каб
  • Понеділок 
  • 1. Українська література / Лосина/ 207
  • 2. Українська література / Лосина/ 207
  • 3. Біологія/ Остапець/ 206
  • 4. Географія/ Остапець/ 206
  • 5. Обід
  • 6. Право/ Петрик/ 209
  • 7. Право/ Петрик/ 209
  • 8. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 9. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • Вівторок 
  • 1-6.Виробниче навчання І підгрупа
  • Майстер в/навчання/Дмитрашина
  • 5. Історія/ Петрик/ 209
  • 6. Історія/ Петрик/ 209
  • 1-6.Виробниче навчання ІІ підгрупа
  • Майстер в/навчання/Згода
  • Середа 
  • 1. Математика/ Балабайко/ 214
  • 2. Математика/ Балабайко/ 214
  • 3. Іноземна/Койдан/ 309
  • 4. Іноземна/Койдан/ 309
  • 5. Обід
  • 6. Спецтехнологія/ Грищенко/ 103
  • 7. Спецтехнологія/ Грищенко/ 103
  • 8. Світова література/ Карпенко/ 210
  • 9. Світова література/ Карпенко/ 210
  • Четвер 
  • 1. Право/ Петрик/ 209
  • 2. Право/ Петрик/ 209
  • 3. Електротехніка / Кривошей/ 307
  • 4. Електротехніка / Кривошей/ 307
  • 5. Обід
  • 6. Спецтехнологія/ Грищенко/ 103
  • 7. Спецтехнологія/ Грищенко/ 103
  • 8. Укр. мова /Койдан/ 309
  • 9. Галузева економіка/ Петрова/ 310
  • П’ятниця 
  • 1. Інформ. техн./ Балабайко/ 214
  • 2. Охорона/Корж/ 307
  • 3. Креслення / Кривошей/ 307
  • 4. Хімія/ Рибак/ 310
  • 5. Обід
  • 6. Допуски/ Купка/ 202
  • 7. Матеріалознавство/ Купка/ 202
+Група 1403
  • № Предмет / Викладач / Каб
  • Понеділок 
  • 1. ОБР / Гальченко/305
  • 2. ОБР / Гальченко/305
  • 3. Спецтехнологія / Різка/201
  • 4. Спецтехнологія / Різка/201
  • 5. Обід
  • 6. Спецтехнологія / Різка/201
  • 7. Спецтехнологія / Різка/201
  • 8. Валеологія/ Остапець/ 206
  • 9. Валеологія/ Остапець/ 206
  • Вівторок 
  • 1. Будова автом. / Грищенко/103
  • 2. Будова автом. / Грищенко/103
  • 3. Будова автом. / Грищенко/103
  • 4. Будова автом. / Грищенко/103
  • 5. Обід
  • 6. ПДР / Карпусь/301
  • 7. ПДР / Карпусь/301
  • 8. Спецтехнологія / Різка/201
  • 9. Спецтехнологія / Різка/201
  • Середа 
  • 1. ПДР / Карпусь/301
  • 2. ПДР / Карпусь/301
  • 3-4.Виробниче навчання
  • Майстер в/навчання/Пархоменко
  • 5. Обід
  • 6-8.Виробниче навчання
  • Майстер в/навчання/Пархоменко
  • Четвер 
  • 1. Профетика / Гальченко/305
  • 2. Профетика / Гальченко/305
  • 3. Спецтехнологія / Різка/201
  • 4. Спецтехнологія / Різка/201
  • 5. Обід
  • 6. Спецтехнологія / Різка/201
  • 7. Спецтехнологія / Різка/201
  • 8. Електротехніка/ Кривошей/ 307
  • 9. Матеріалознавство/ Купка/ 202
  • П’ятниця 
  • 1. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 2. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 3. Охорона / Гальченко/305
  • 4. Охорона / Гальченко/305
  • 5. Обід
  • 6. Будова автом. / Грищенко/103
  • 7. Будова автом. / Грищенко/103
+Група 1404
  • № Предмет / Викладач / Каб
  • Понеділок 
  • 1. Агротехнологія/ Купка/ 202
  • 2. Агротехнологія/ Купка/ 202
  • 3. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 4. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 5. Обід
  • 6. Будова автом. / Грищенко/103
  • 7. Будова автом. / Грищенко/103
  • 8. С/г машини/ Купка/ 202
  • 9. С/г машини/ Купка/ 202
  • Вівторок 
  • 1. ОБР / Гальченко/305
  • 2. ОБР / Гальченко/305
  • 3. Охорона / Гальченко/305
  • 4. Охорона / Гальченко/305
  • 5. Обід
  • 6. Будова автом. / Грищенко/103
  • 7. Будова автом. / Грищенко/103
  • 8. Валеологія / Петрова/310
  • 9. Валеологія / Петрова/310
  • Середа 
  • 1. Валеологія / Петрова/310
  • 2. Валеологія / Петрова/310
  • 3. ПДР / Карпусь/301
  • 4. ПДР / Карпусь/301
  • 5. Обід
  • 6. Профетика/ Гальченко/305
  • 7. Профетика / Гальченко/305
  • 8. ОБР / Гальченко/305
  • 9. ОБР / Гальченко/305
  • Четвер 
  • 1. Трактори / Гальченко/103
  • 2. Трактори / Гальченко/103
  • 3. ПДР / Карпусь/301
  • 4. ПДР / Карпусь/301
  • 5. Обід
  • 6. Валеологія / Петрова/310
  • 7. Сист. ТО/ Купка/ 202
  • 8. Сист. ТО/ Купка/ 202
  • П’ятниця 
  • 1. Валеологія / Петрова/310
  • 2. Валеологія / Петрова/310
  • 3. Будова автом. / Грищенко/103
  • 4. Будова автом. / Грищенко/103
  • 5. Обід
  • 6. Трактори / Гальченко/103
  • 7. Трактори / Гальченко/103
+Група 1405
  • № Предмет / Викладач / Каб
  • Понеділок 
  • 1. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 2. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 3. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 4. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 5. Обід
  • 6. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 7. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 8. ПДР / Карпусь/301
  • 9. ПДР / Карпусь/301
  • Вівторок 
  • 1-6.Виробниче навчання І підгрупа
  • Майстер в/навчання/Пухно
  • 5. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 6. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 1-6.Виробниче навчання ІІ підгрупа
  • Майстер в/навчання/Ющенко
  • Середа 
  • 1. Матеріалознавство/ Купка/ 202
  • 2. Матеріалознавство/ Купка/ 202
  • 3. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 4. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 5. Обід
  • 6. Допуски і ТВ/ Купка/ 202
  • 7. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 8. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 9. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • Четвер 
  • 1-4.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Згода, Поліщук
  • 5. Обід
  • 6-7.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Згода, Поліщук
  • 8. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 9. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • П’ятниця 
  • 1-4.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Згода, Поліщук
  • 5. Обід
  • 6-7.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Згода, Поліщук
+Група 1406
  • № Предмет / Викладач / Каб
  • Понеділок 
  • 1. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 2. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 3-4.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Згода і Дмитрашина
  • 5. Обід
  • 6-9.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Згода і Дмитрашина
  • Вівторок 
  • 1. ПДР / Карпусь/301
  • 2. ПДР / Карпусь/301
  • 3. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 4. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 5. Обід
  • 6. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 7. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 8. Матеріалознавство/ Купка/ 202
  • 9. Матеріалознавство/ Купка/ 202
  • Середа 
  • 1. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 2. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 3-4.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Пухно ,Ющенко
  • 5. Обід
  • 6-9.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Пухно ,Ющенко
  • Четвер 
  • 1. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 2. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 3. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 4. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 5. Обід
  • 6. Допуски і ТВ/ Купка/ 202
  • 7. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 8. ПДР / Карпусь/301
  • 9. ПДР / Карпусь/301
  • П’ятниця 
  • 1-4.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Пухно, Ющенко
  • 5. Обід
  • 6-7.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Пухно, Ющенко
+Група 1407
  • № Предмет / Викладач / Каб
  • Понеділок 
  • 1-6.Виробниче навчання І підгрупа
  • Майстер в/навчання/Капінус
  • 5. Валеологія/ Остапець/ 206
  • 6. Валеологія/ Остапець/ 206
  • 1-6.Виробниче навчання ІІ підгрупа
  • Майстер в/навчання/Ікальчик
  • Вівторок 
  • 1-6.Виробниче навчання І підгрупа
  • Майстер в/навчання/Капінус
  • 5. Спецтехнологія / Кривошей/1
  • 6. Спецтехнологія / Кривошей/1
  • 1-6.Виробниче навчання ІІ підгрупа
  • Майстер в/навчання/Ікальчик
  • Середа 
  • 1. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 2. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 3. Спецтехнологія / Кривошей/1
  • 4. Спецтехнологія / Кривошей/1
  • 5. Обід
  • 6. Спецтехнологія / Кривошей/1
  • 7. Спецтехнологія / Кривошей/1
  • 8. Спецтехнологія / Кривошей/1
  • 9. Спецтехнологія / Кривошей/1
  • Четвер 
  • 1-6.Виробниче навчання І підгрупа
  • Майстер в/навчання/Капінус
  • 5. Спецтехнологія / Кривошей/1
  • 6. Спецтехнологія / Кривошей/1
  • 1-6.Виробниче навчання ІІ підгрупа
  • Майстер в/навчання/Ікальчик
  • П’ятниця 
  • 1-4.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Капінус, Ікальчик
  • 5. Обід
  • 6-7.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Капінус, Ікальчик
+Група 1408
  • № Предмет / Викладач / Каб
  • Понеділок 
  • 1-6.Виробниче навчання І підгрупа
  • Майстер в/навчання/Ющенко
  • 5. ПДР / Карпусь/301
  • 6. ПДР / Карпусь/301
  • 1-6.Виробниче навчання ІІ підгрупа
  • Майстер в/навчання/Пухно
  • Вівторок 
  • 1. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 2. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 3. ПДР / Карпусь/301
  • 4. ПДР / Карпусь/301
  • 5. Обід
  • 6. Допуски і ТВ/ Купка/ 202
  • 7. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 8. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 9. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • Середа 
  • 1-4.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Згода ,Поліщук
  • 5. Обід
  • 6-7.Виробниче навчання
  • Майстри в/навчання/Згода ,Поліщук
  • 8. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • 9. Фіз.культура/ Ісмайлов/ с\з
  • Четвер 
  • 1-6.Виробниче навчання І підгрупа
  • Майстер в/навчання/ Ющенко
  • 5. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 6. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 1-6.Виробниче навчання ІІ підгрупа
  • Майстер в/навчання/ Пухно
  • П’ятниця 
  • 1. Матеріалознавство/ Купка/ 202
  • 2. Матеріалознавство/ Купка/ 202
  • 3. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 4. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 5. Обід
  • 6. Спецтехнологія / Іллюшко/302
  • 7. Спецтехнологія / Іллюшко/302
Архів новин
Посилання

НМЦ ПТО

Блог методиста Рибак О.М.

Блог викладача Балабайко Н.М.

Сайт МОНУ

Сайт ЧВПУ

Сайт ЧВПУ ПО

Сайт Чернігівський центр ПТО

Сайт ЧПБЛ

Сайт ППЛ

Сайт НПЛПС

Сайт ДПАЛ

Сайт СновськеВПУЛГ

Сайт ЧПЛП

Сайт ІПАЛ

Сайт КПАЛ

Сайт СокПАЛ

Сайт ЧПЛДП

Сайт ПТУ №33 с.Мрин

Сайт СосПАЛ

Сайт ЧПЛЗТ

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Наші партнери
Copyright MyCorp © 2017