Вт, 28.03.2023, 08.27.03
Ніжинський професійний аграрний ліцей
Привіт Гость | RSS
Головна сторінка | | Реєстрація | Вхід
Основні події
Журнал [1]
Орбіта профтехосвіти
Новини ліцею [495]
Учнівське самоврядування [2]
Публічна інформація [1]
Меню сайту
Статистика
Погода
Форма входу
Головна » 2017 » Апрель » 10 » Лютий-березень 2017 р.
13.14.39
Лютий-березень 2017 р.

 


31.03.2017 р.

На засіданні педагогічної ради педагогічні працівники, що атестуються у цьому році, традиційно презентували свої портфоліо.

Педагогічні портфоліо дозволяють простежити динаміку значимих самоосвітніх результатів, відслідкувати індивідуальний прогрес педагога, продемонструвати його здібності до практичного застосування освітніх технологій. Адже сучасний педагог — фундаментально освічена людина, здатна гнучко перебудовувати напрям і зміст своєї професійної діяльності, яка самостійно працює над власним розвитком, підвищенням освітнього й культурного рівнів, уміє самостійно набувати необхідних для професійної діяльності знань, умінь і навичок, критично мислить, володіє стійкою системою мотивів і потреб соціалізації, здатна активно й творчо діяти. Дивовижно розмаїтий, багатовимірний і щедрий у невичерпному джерелі любові до учнів творчий талант педагога.

Саме такі творчі і талановиті люди працюють у Ніжинському професійному аграрному ліцеї. Своїм досвідом роботи, напрацюваннями та досягненнями поділились з колегами викладачі Балабайко Н.М., Дейнека І.П., Карпенко Л.Г., методист Рибак О.М., майстри виробничого навчання Нестеренко О.В., Покидько С.І., Сидоренко М.В., Єфанов М.В., Дмитрашина О.А., Рябчун О.В., Декрет І.М..

Колектив ліцею побажав усім успіху у проходженні атестації.

 

 

 

 

 


28.03.2017 р.

Вечір пам’яті «Ти з нами»

Усім нам добре відомий український гурт «Скрябін» та його лідер Андрій Кузьменко, якого ще називають «Кузьма». Нажаль, життя відомого співака, талановитого музиканта і телеведучого трагічно обірвалося два роки тому, коли він загинув у автокатастрофі. 28 березня 2017 року в гуртожитку ліцею учні вшанували його пам'ять. Вихователь Репа Олена Миколаївна підготувала із активом гуртожитку цікавий сценарій «Ти з нами», який був підкріплений змістовною мультимедійною презентацією. Присутні на вечорі мали нагоду пригадати найцікавіши моменти творчого шляху Кузьми, переглянути інтерв’ю і спогади мами артиста та, безумовно, прослухати всім відомі хіти «Скрябіна» у виконанні учня ІІ курсу Янушкевича Дмитра та майстра в/н Поплавського Сергія Сергійовича. Вихователю Репі О.М. вдалося донести учням провідну думку вечора: Кузьма був справжнім патріотом своєї країни, але він і досі живе у наших серцях, він із нами. Наприкінці заходу всі учасники вшанували пам'ять Андрія Кузьменка хвилиною мовчання.

 

 

 


25.03.2017 р.

Дмитро Андрієць – талановитий співак із Ніжина, випускник Ніжинського професійного аграрного ліцею

 

25 березня 2017 року у міському будинку культури відбувся спільний концерт відомого українського композитора, виконавця Ніколо Петраша та співака, лауреата міжнародних та всеукраїнських премій Дмитра Андрійця. Для колективу Ніжинського професійного аграрного ліцею цей концерт був особливим святом. Адже Діма Андрієць три роки навчався у нашому навчальному закладі за спеціальністю тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва і закінчив його з відзнакою у 1999 році. Потім продовжив навчання у Національному агротехнічному університеті на факультеті агрономії, захистив кандидатську дисертацію. Але завжди у його серці жила любов до музики, української пісні. Дмитро Андрієць знаний в Україні та за її межами. Він лауреат багатьох Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів та конкурсів.

Мав багато виступів за межами України – в США, Італії, Польщі, Німеччині, Росії, Словакії, Білорусії. В його репертуарі понад 50 пісень. Тісно співпрацює з Народним артистом України Вадимом Крищенко та багатьма українськими поетами та композиторами.

Директор ліцею Лосина Микола Петрович від імені усього колективу привітав Дмитра з блискучим виступом на ніжинській сцені.

Ми пишаємось таким талановитим вихованцем!

 

 

 

 

Пісня"Хай береже усіх Господня сила"

 


21.03.2017 р.

Ліна Костенко – жінка - легенда

21 березня 2017 р. у читальному залі Ніжинського професійного аграрного ліцею відбулася літературно – музична композиція «Ліна Костенко – жінка – легенда» (до Дня народження поетеси). Ліна Василівна - славна українська поетеса, великий патріот України, борець за права, моральність та гідність нашої Батьківщини, жінка, котра для мільйонів людей стала праобразом та символом живого українського слова. Тож щиро зичимо Ліні Василівні міцного здоров’я, бадьорості духу, нових творчих злетів на процвітання України, миру, спокою, а також довгих та щасливих років життя!

 

 

 

 

 

 

 

 

 


20.03.2017 р.

Міжнародний день щастя

Чомусь саме у цей день 20 березня 2017 р. пригадалася одна народна мудрість: «Кожна людина – коваль свого щастя». Та це і не дивно, адже саме сьогодні жителі нашої планети святкують Міжнародний день щастя. Актив учнівського самоврядування ліцею підготував для педагогічних працівників акцію «Кошик щастя». Учні пригощали викладачів та майстрів цукерками, до яких були прикріплені цікаві передбачення про те, у чому сутність щастя для людини. Цього дня в читальному залі психолог Музиря Н.В. проводила позаурочний захід для учнів «Щастя! Як ми його розуміємо?». Хочеться побажати усім в цей день усвідомити своє щастя, можливо, воно знаходиться зовсім поруч. Будьте щасливими і насолоджуйтеся життям!!!

 

 


16.03.2017 р.

 

16 березня 2017 р. в рамках проведення в області з 01 по 31 березня 2017 року місячника «Подолаємо туберкульоз разом» у Ніжинському професійному аграрному ліцеї було проведено Медичний путівник: «Туберкульоз: джерела зараження, шляхи передачі». Важливу інформацію про складну хворобу повідомила учням медичний працівник навчального закладу Васкевич В.В., після цього відбулося обговорення почутого у формі бесіди, потім учні переглянули відеофільм, відзнятий на життєвих фактах, а наприкінці заходу кожен учень отримав пам’ятку

«Що потрібно знати про туберкульоз».

 

 

 

 

 

 

 


 

14.03.2017 р.

«Історія – вчитель життя» (до 100-річчя створення Української Центральної Ради)

14 березня 2017 р. на базі НМЦ ПТО в Чернігівській області було проведено захід у формі відкритої трибуни серед Президентів Рад учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів області «Історія – вчитель життя» (до 100-річчя створення Української Центральної Ради). Учень третього курсу Горний Максим, який є президентом Ради учнівського самоврядування Ніжинського професійного аграрного ліцею, брав участь у проведенні даного заходу. Юні лідери за круглим столом обговорили основні питання, які стосуються діяльності Української Центральної Ради. Після цього відбулася екскурсія до Чернігівської обласної ради. Там учні ПТНЗ області зустрілися з головою обласної ради Ігорем Станіславовичем Вдовенком та поспілкувалися з ним із приводу основних питань діяльності обласної ради. Ігор Станіславович підготував своїм юним гостям цікаві подарунки: фотоальбом «Чернігово – Сіверська земля».

 

 

 

 

 


 

13.03.2017 р.

Перший відкритий урок

13 березня 2017 року свій перший відкритий урок на тему «Комплексні роботи. Виготовлення совка для сміття» провів молодий майстер виробничого навчання Дмитрашина Олег Анатолійович. Зміст уроку відповідав вимогам навчальної програми та змісту поставлених завдань. Майстер чітко дотримувався методики проведення уроку виробничого навчання.

Бажаємо Олегу Анатолійовичу наснаги у професійний діяльності.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.03.2017 р.

Увага!

Підтримаємо Петрик Дарину -

учасницю конкурсу «Весна починається з краси»

під № 135

Здійснити голосування можна за посиланням https://docs.google.com/…/1FAIpQLSczD-2L_safgs…/formResponse

Голосування триває до 31.03.2017 року.
 

Вшановуємо пам'ять Великого Кобзаря

9 березня 2017 р. у Ніжинському професійному аграрному ліцеї бібліотекар Шень С.А. провела бібліографічний обзір «Світова велич Т.Г.Шевченка». До проведення заходу долучились учні групи 1606 на чолі із майстром виробничого навчання Ющенком О.Г. Хлопці із великим задоволенням ділилися враженням від прочитаних поезій Великого Кобзаря.

Ігрова вікторина «Я люблю Україну»

7 березня 2017 р. в рамках проведення в ліцеї бінарного тижня з предметів англійська мова і українська мова викладач англійської мови Койдан Н.М. провела відкритий бінарний позаурочний захід ігрову вікторину «Я люблю Україну». У грі брали участь дві команди третього курсу «Котигорошки» та «Крутивуси». Хлопці змагалися у семи конкурсах. Хочеться відмітити патріотичну та виховну спрямованість завдань конкурсів. Перемогу виборола команда «Крутивуси» (гр. 1402). Вітаємо переможців!

06.03.2017 р.

Жіноче свято

6 березня 2017 р. у читальному залі Ніжинського професійного аграрного ліцею відбувся святковий концерт «Приходить Жінка в світ цей…». Завдяки студентам Ніжинського державного педагогічного університету ім. М.Гоголя , учням Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М.Заньковецької та учням ліцею, свято перетворилось на справжнє літературно – музичне дійство. Студенти співали українські пісні, декламували авторські поезії, читали гуморески П.Глазового, з гостями свята – жінками, які працюють у ліцеї, проводилися цікаві конкурси. У всіх залишилися приємні відчуття та позитивні емоції. Зі святом, дорогі жінки!!! Здоров’я, щастя, любові, натхнення, позитиву від життя та усіляких гараздів!!!

 

02.03.2017 р.

Насильство: види, причини, наслідки

2 березня 2017 р. у Ніжинському професійному аграрному ліцеї психолог Музиря Н.В. проводила захід «Насильство – види, причини та наслідки». Наталія Володимирівна наголосила учням, які існують види насилля, навела приклади. Нагадала учням поради, що робити дитині в разі насилля, нормативно – правове забезпечення захисту дітей від насилля…

Потім була проведена вікторина на основі життєвих прикладів, учні активно відповідали. Захід був завершений влучними словами: «Мій улюблений світ без насилля, без жорстокості, болю і зла.»

Обласна олімпіада

2 березня відповідно до наказу НМЦ ПТО №1 від 03.01.2017 р. «Про проведення обласних олімпіадіз загальноосвітніх предметів серед учнів ПТНЗ у 2016/2017 навчальному році» на базі нашого ліцею був проведений регіональний етап обласних олімпіад з історії України, англійської мови, математики, інформатики, фізики та біології. У олімпіадах брали участь команди КПАЛ, НПАЛ, НПЛПС та ПТУ № 33 с. Мрин. Директор ліцею Лосина М.П. побажав усім учасникам плідної праці та перемоги.

 

28 .02. 2017 р.

Круглий стіл «Скарбниця педагогічних знахідок»

28 лютого 2017 року відбулось засідання школи педагогічної майстерності серед викладачів професійної підготовки у формі круглого столу «Скарбниця педагогічних знахідок» на тему «Мотивація навчально – пізнавальної діяльності учнів».О.М. Рибак розпочала зустріч словами В. Сухомлинського «Усі наші задуми, усі пошуки й побудови перетворюються на порох, якщо учень не бажає вчитися». Також методист ознайомила з методами та прийомами, що сприяють підвищенню мотивації навчальної діяльності та навела приклади здійснення мотивації на власних уроках. Своїм баченням та особливостями проведення цього етапу на уроках професійної підготовки поділились досвідчені викладачі ліцею Різка Г.В., Кривошей О.В., Гальченко О.М., Карпусь М.Г., Іллюшко В.М.

Профорієнтація 2017

22 лютого 2017 року у Ніжинський професійний аграрний ліцей завітали учні ЗОШ Ніжина № 5 і № 6. Юні гості навчального закладу отримали інформацію про ліцей і про спеціальності, за якими здійснюється підготовка кваліфікованих робітників. Перед учнями виступила представник Ніжинського міськрайонного центру зайнятості Кіхтенко Л.М., яка наголосила на важливості вищеназваних професій на ринку праці. Потім учні відвідали навчальні кабінети та майстерні виробничого навчання. Для більшості учнів те, що вони побачили було новим, незвіданим і цікавим. Варто пізнавати щось нове, щоб пізнати самого себе…

Стоп насильству

22 лютого 2017 року в Ніжинському професійному аграрному ліцеї було проведено позаурочних виховний захід «Стоп насильству» із залученням працівників Благодійного фонду «Краще життя». Студент українського теологічного інституту Бутурлим Павло обговорив із учнями поняття «насильство», разом вони назвали види насильства та провели відповідно роботу в групах, сформулювали основні тези боротьби з проявами насильства в сім’ї та в учнівському колективі. Після проведеної роботи було підведено підсумок: «Насильство – це ганебно і жорстоко. Люби ближнього як самого себе і тоді все у твоєму житті буде добре».

21 лютого голова методичної комісії викладачів загальноосвітньої підготовки Хомич Валентина Василівна провела відкритий урок фізики на тему «Розвиток космонавтики. Реактивний рух у природі і техніці» з використанням методу проектів. Учні групи 1601 разом з викладачем підготували цікаві доповіді, презентації та ілюстрації про легенди і наукову фантастику, пов’язані з відкриттям космосу, видатних українських і радянських вчених, які здійснювали підготовку теоретичних розрахунків та практичну реалізацію космічних польотів, реактивний рух у природі. Колеги відмітили високий професійний рівень та патріотизм проведеного уроку.

Відзначаємо Міжнародний день рідної мови

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Святковий настрій цього дня не оминув стіни і Ніжинського професійного аграрного ліцею. Викладач української мови і літератури Карпенко Л.Г. провела позаурочний виховний захід «Мово моя українська!».

Викладач познайомила учасників заходу із історією цього свята, учні читали красиві поезії про українську мову, гуморески, потім грали у гру «Лінгвістичний ігроленд». Участь у ній брали дві команди «Юні філологи» (гр. 1501) та «Мовні ерудити» (гр. 1401). Вони змагалися у різних конкурсах: «Мовне асорті», «Юні поети», «Фразеологізми», «Антисуржик», «Битва синонімічних рядів», «Гострослови». Впевнену перемогу виборола команда «Юні філологи» (гр. 1501). На завершення викладач закликала учнів любити, шанувати і оберігати рідну мову, адже мова – то найперша ознака нації. Є мова – є і держава, є народ. Є мова – є і пам'ять про наше минуле, наших дідів-прадідів.

22.02.2017 р.

Що то за Масляна без млинців?

Масляна (Масниці, Масляниця, сирна неділя) - давньослов'янське свято на честь весняного пробудження природи. 20 лютого 2017 р. у гуртожитку ліцею був проведений виховний захід «Що то за масляна без млинців?». Вихователь Овдієнко Т.П. підготувала цікаву інформацію про давній звичай українського народу – Масляна. Тетяна Петрівна розповіла хлопцям, що українці так само, як і інші слов’яни, каталися у цей день на конях, ходили в гості, влаштовували в складчину веселі застілля, готували вареники, млинці.

В свою чергу учні 5 – го поверху гуртожитку об’єдналися у три команди і змагалися у випіканні млинців. На розсуд журі були представлені три тарілі із млинцями: з сиром, шоколадом та ліниві. Хлопці вразили своїм умінням куховарити. Усі млинці були дуже смачні, але перемогу отримали хлопці з групи 1602. Вітаємо переможців, а усім бажаємо смачної Масляної!

Вшановуємо подвиг учасників Революції гідності

 

20 лютого 2017 р. у читальному залі ліцею був проведений Урок патріотизму «Небесна сотня – то в серцях вогонь, він гаряче палав за Україну».

Категорія: Новини ліцею | Переглядів: 820 | Додав: yarmak | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Архів новин
Інтерактивна карта
Ссылка

Посилання

НМЦ ПТО

Блог методиста Рибак О.М.

Блог викладача Балабайко Н.М.

Сайт МОНУ

Сайт ЧВПУ ПО

Сайт Чернігівський центр ПТО

Календар
«  Апрель 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Наші партнери
© 2023