Вт, 28.03.2023, 06.37.07
Ніжинський професійний аграрний ліцей
Привіт Гость | RSS
Головна сторінка | | Реєстрація | Вхід
Основні події
Журнал [1]
Орбіта профтехосвіти
Новини ліцею [495]
Учнівське самоврядування [2]
Публічна інформація [1]
Меню сайту
Статистика
Погода
Форма входу
Головна » 2021 » Январь » 25 » Методичні канікули 2021
12.04.04
Методичні канікули 2021

Канікули – це  пора відпочинку для здобувачів освіти та самоосвіти для педагогів. Цьогорічні зимові  канікули  у Ніжинському професійному аграрному ліцеї були  насичені різноманітними методичними заходами, обираючи які, кожен педагог міг підвищити свою педагогічну майстерність та обговорити проблеми, які виникають під час дистанційного та змішаного навчання, поспілкуватися он-лайн.

12, 14 та 18 січня відбулися он-лайн засідання  6 ліцейних  методичних комісій.  Обговорювалися результати роботи МК у І-му семестрі, питання ведення  документації, участь учнів у  олімпіадах та конкурсах, здійснювався аналіз проведених предметних тижнів.  Педагоги ділились  своїм досвідом проведення дистанційних уроків та методичними розробками. До засідань долучились методисти НМЦ ПТО Чернігівської області С.М.Поклад та А.В. Кострикова.

         13 січня була проведена інструктивно- методична нарада, присвячена особливостям  державної підсумкової атестації учнів у вигляді зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році та стану підготовки до атестаційної експертизи закладу.

Не залишилися осторонь і питання самоосвіти та вдосконалення інформаційно-комунікаційної компетентності  педагогів. 15 січня  Он-лайн працювала школа формування ІТ – компетентності. Практичний кейс   “Використання он-лайн сервісів для створення завдань з контролю знань учнів” підготували   викладач Кошель Т.А. (сервіс Online Test Pad) та методист Рибак О.М.( сервіс  Classtime). Викладач Деружинська С.М.  провела практичний показ  «Використання віртуальної дошки Miro для організації дистанційного навчання учнів».

19 січня практичний психолог Н.В. Музиря під час  психологічного семінару з елементами тренінгу «Вони хочуть, щоб їх любили» підняла проблему  профілактики девіантної поведінки підлітків. Педагоги обмінялися своїми ідеями щодо роботи зі здобувачами освіти з девіантною поведінкою.

З метою підвищення ефективності освітнього процесу  та професійної майстерності педагогічних кадрів, 20 січня 2020 року було проведено он-лайн засідання  педагогічної ради ліцею на платформі Zoom. Були розглянуті питання  аналізу моніторингу рівня навчальних досягнень учнів із загальноосвітньої, професійно – теоретичної, професійно – практичної підготовки учнів та виховної роботи у І семестрі та сплановані основні завдання і напрямки освітньої діяльності ліцею на ІІ семестр. Розглянутий та затверджений  орієнтовний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2021 році та  визнані результати підвищення кваліфікації педагогічних працівників за листопад та грудень 2020 року, проведений аналіз виконання рішень попередніх педрад.

21 січня 2021 року відбулося онлайн-засідання обласного круглого столу за темою «Розвиток навчально-практичних центрів галузевого спрямування як важливого фактору забезпечення якості професійної освіти». Регіональний навчально- практичний  центр зварювальних технологій та Регіональний навчально-практичний центр з підготовки кадрів для громадського харчування ДНЗ «Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області» представили завідувачі Єфанов М.В. та Бабешко Л.О.

         Закінчились методичні канікули проведенням  22 січня Педагогічних читань, присвячених особливостям професійної освіти за кордоном. Свої доповіді презентували викладачі Дяченко А.М., Грищенко В.М., майстер виробничого навчання Пархоменко Л.В. та вихователь Поплавська Є.С.

Тож  канікули – це  не тільки час для  заповнення  журналів,  підведення проміжних підсумків, а і час для професійного зростання та самовдосконалення, обміну досвідом та  планів на  майбутнє.

Категорія: Новини ліцею | Переглядів: 173 | Додав: yarmak | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Архів новин
Інтерактивна карта
Ссылка

Посилання

НМЦ ПТО

Блог методиста Рибак О.М.

Блог викладача Балабайко Н.М.

Сайт МОНУ

Сайт ЧВПУ ПО

Сайт Чернігівський центр ПТО

Календар
«  Январь 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наші партнери
© 2023