Пн, 25.10.2021, 08.36.08
Ніжинський професійний аграрний ліцей
Привіт Гість | RSS
Головна сторінка | Реєстрація | Вхід
Основні події
Журнал [1]
Орбіта профтехосвіти
Новини ліцею [398]
Учнівське самоврядування [2]
Публічна інформація [1]
Меню сайту
Статистика
Погода
Форма входу
Головна » 2019 » Листопад » 1 » WorldSkills Ukraine 2019» у Ніжинському професійному аграрному ліцеї
21.20.04
WorldSkills Ukraine 2019» у Ніжинському професійному аграрному ліцеї

Міжнародний рух World Skills International — найбільше у світі змагання з професійної майстерності серед учнів, студентів профтехзакладів та закладів вищої освіти, молодих робітників у віці від 18 до 22 років. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.09.2019 р. №1194 «Про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у 2019 – 2020 роках», наказу Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації №315 від 17.10. 2019 р., з метою популяризації робітничих професій, професійної орієнтації молоді 29-31 жовтня у Ніжинському професійному аграрному ліцеї були проведені ліцейні етапи конкурсу з таких компетенцій: зварювальні роботи, кулінарне мистецтво, слюсарні роботи, перукарське мистецтво та технології моди. Змагання проводились у формі конкурсу професійної майстерності, де кожен учасник продемонстрував всі свої навички та виконав ряд практичних завдань.Компетентне журі визначило переможців, які будуть представляти заклад на обласному етапі конкурсу.

Компетенція «Зварювальні роботи»:

І місце Марковський Юрій група 598

ІІ місце Шарий Ігор група 1807

ІІІ місце Рябушиць Іван група 1807;

Компетенція «Кулінарне мистецтво»:

І місце Дубровська Ірина група 1908

ІІ місце Андрук Ольга група 1908

ІІІ місце Коваленко Владислав група 1908;

Компетенція «Слюсарні роботи»

І місце Ломашевський Юрій група 1701

ІІ місце Чубак Микола група 1806

ІІІ місце Бойко Андрій група 1805

              Степаниденко Андрій група 1806;

Компетенція «Перукарське мистецтво»

І місце Крик Тетяна група 1910

ІІ місце Сідіна Наталія група 1910

ІІІ місце Полторацька Олена група 1910

              Чуйко Тетяна група 1910;

Компетенція «Технологія моди»

І місце Коваленко Дарина група 1804

ІІ місце Шевченко Владислава група 1804

ІІІ місце Миронець Яна група 1804

Категорія: Новини ліцею | Переглядів: 188 | Додав: yarmak | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Архів новин
Інтерактивна карта
Ссылка

Посилання

НМЦ ПТО

Блог методиста Рибак О.М.

Блог викладача Балабайко Н.М.

Сайт МОНУ

Сайт ЧВПУ ПО

Сайт Чернігівський центр ПТО

Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Наші партнери
© 2021