Нд, 16.12.2018, 13.26.02
Ніжинський професійний аграрний ліцей
Привіт Гість | RSS
Головна сторінка | Реєстрація | Вхід
Основні події
Журнал [1]
Орбіта профтехосвіти
Новини ліцею [189]
Учнівське самоврядування [2]
Публічна інформація [1]
Меню сайту
Погода
Форма входу
Головна » 2018 » Червень » 12 » Засідання педагогічної ради ліцею
14.19.30
Засідання педагогічної ради ліцею

     7 червня 2018 року відбулось чергове засідання педагогічної ради ліцею. Про мотивацію як основу творчості педагога,  її проблеми і перспективи доповіла методист Рибак О.М. Уже два роки педагогічний колектив ліцею  працює над  методичною проблемою: «Підвищення мотивації учнів до навчальної діяльності шляхом використання інформаційно – комунікаційних технологій». Мотивація до навчання – одна із головних  умов реалізації навчально – виховного процесу. Вона не тільки сприяє розвитку інтелекту, але і є рушійною силою удосконалення особистості в цілому, як учня так і педагога.  Методист зупинилася на основних чинниках, що зумовлюють  формування мотивації педагога до творчого розвитку своєї особистості. Олена Миколаївна наголосила на тому,що дієвим механізмом розкриття й збагачення творчих можливостей педагога, його творчого потенціалу має стати креативна творча спрямованість підвищення кваліфікації та самоосвіти. У педагогічному колективі Ніжинського професійного аграрного ліцеї працює когорта дійсно креативних творчих педагогів, які  не зупиняються на досягнутому, приділяють багато уваги і власного часу питанню самоосвіти. Це викладачі Балабайко Н.М.,  Дейнека І.П.,Гальченко О.М., Койдан Н.М., Рибак О.М..

     Викладач англійської мови Койдан Н.М. розповіла колегам про навчання за дистанційним курсом «Сервіси Google в роботі викладача», що проводив НМЦ ПТО. Основна увага у ньому приділялась використанню Google –форм,  за допомогою яких можна створювати онлайн - тести, анкети, веб – квести та інш.

     Майстер виробничого навчання Ющенко О.Г. розповів про участь у обласному семінарі-практикуму з теми «Електромобілі», який був проведений  на базі «Чернігівського вищого професійного училища». 

     Голови методичних комісій Хомич В.В., Гальченко О.М., Різка Г.В. , майстер виробничого навчання Ікальчик А.Б. доповіли про роботу своїх методичних комісій над методичною проблемою.

   Про роль майстра виробничого навчання у формуванні ключових компетентностей учнів доповів старший майстер Гальченко В.А. Досвідом своєї роботи з формування ключових компетентностей учнів поділився майстер виробничого навчання Пархоменко Ю.П.

    Заступник директора з навчально – виробничої роботи Корж С.І. познайомила педагогічний колектив ліцею з Концепцією розвитку ДНЗ «НПАЛ  ЧО» на 2018-2023 роки.

Категорія: Новини ліцею | Переглядів: 110 | Додав: yarmak | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Архів новин
Інтерактивна карта
Ссылка

Посилання

НМЦ ПТО

Блог методиста Рибак О.М.

Блог викладача Балабайко Н.М.

Сайт МОНУ

Сайт ЧВПУ

Сайт ЧВПУ ПО

Сайт Чернігівський центр ПТО

Сайт ЧПБЛ

Сайт ППЛ

Сайт НПЛПС

Сайт ДПАЛ

Сайт СновськеВПУЛГ

Сайт ЧПЛП

Сайт ІПАЛ

Сайт КПАЛ

Сайт СокПАЛ

Сайт ЧПЛДП

Сайт ПТУ №33 с.Мрин

Сайт СосПАЛ

Сайт ЧПЛЗТ

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Наші партнери
Балабайко Наталія © 2018